Hansgrohe S510-U450 Tezgah Altı Granit Eviye 450 Beton Grisi
Tahmini Teslimat Süresi : 3-5 İş Günü
12 Kişi daha şu anda bu ürünü inceliyor !
Açıklama
Ölçüler
  • Eviye uzunluğu : 500 mm
  • Eviye genişliği : 450 mm
  • Hazne uzunluğu : 450 mm
  • Hazne genişliği : 400 mm
  • Hazne derinliği : 190 mm
  • Kabin ölçüsü : 600 mm